Потребителски вход

Постинг
19.05.2019 13:46 - Последно обсъдено с мен съобщение от пресконференцията
Автор: vigodakovski Категория: Политика
Прочетен: 665 Коментари: 0 Гласове:

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
НАТИСКЪТ ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖИ ДО ПЪЛНА ПОБЕДА!

Здравейте на всички!

Благодарни сме за огромната активност на хората, които четат законите, стенограмите на Народното събрание, Постановленията на Министерски съвет и всичко останало, правят анализи, което ще е в огромна помощ, за да се преборим за исканията си и да постигнем целта си! Не само да спрем Стратегията, а да отстраним всички промени по закони, уредби и т.н. които бяха приети или ще бъдат приети в огромен. ущърб на Децата и Родителите, на нашите Семейства. Ще искаме компетентно мнение и за законите приети и обнародвани в ДВ, без наличието на кворум в залата на Народното събрание.

Следващите протести ще са:

За София:

19 май неделя – 18:00 ч. Министерски съвет

21 май вторник – 16:00 ч. пред Министерство на труда и социалната политика

Очакваме на 21-ви да се включат и всички останали градове, като часовете и местата ще се публикуват допълнително.

2 юни Национален протест в цялата страна - За София има създадено събитие. За останалите градовете местата и часът ще се обявят допълнително.

Искаме на тези дати да запознаем повече хора с промените в закони, работата на НПО-тата включени в схемата. Ще се подготвят брошури, флаери и ще ползваме всички възможни средства за да събудим всеки един Българин!

Нека излезем отново, всички заедно! Нека покажем на управниците ни, че няма да се откажем и че в България се слуша Нашата Воля!

От Организационния комитет на Групата „НАЦИОНАЛНА ГРУПА НЕ НА СТРАТЕГИЯТА ЗА ДЕТЕТО 2019-2030!“ и още 100 000 Български Родители

Гласувай:

Няма коментари