Потребителски вход

17.05.2018 07:15 - Бърза ревизия на джендърната идеология
Автор: vigodakovski Категория: Политика
Прочетен: 621 Коментари: 3 Гласове:

Последна промяна: 19.05.2018 23:14

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Можеш ли да си смениш хромозомите с операция?

Първо да кажа„ че не съм задълбавал в детайли какво точно предсталява джендърната идеология.Но и с тези свои съвсем малки знания мога да я подобря чувствително. Защото за мен това е пълен хаос от джендърни роли, нелепи твърдения и огромни претенции за повече власт.

Минавам директно на ревизията.
1. Да не си мешат капите с биологията. Родил си се с XY хромозоми, значи си мъж. Родил си се с ХХ хромозоми, значи си жена. Ако си граничен случай, имаш избор когато пораснеш. Решението могат да го вземат и родителите ти, когато си малък, ако влиянието на единия пол е преобладаващо. Ако пък си решил, че определеният за теб пол от природата не те устройва, като пораснеш достатъчно - примерно над 18 год - правиш със себе си каквото ти скимне. Но си носиш последстията и не ревеш после пред медиите че си нещастен и объркан. Децата с тия идеологии не ги занимават, защото само им объркват главите. Като пораснат, ще си намерят информация. Моето куче не е учило в училище как се прави секс, а си нямате представа с какви кученца ме дари.
2. Да подредим сега малко социалние роли. Имаме нахвърляни около 70 джендърни вида. Май бройката още не е окончателна. Имате ги изредени във видео на блога ми. Как да въведем сега ред в хаоса.
- Дефинирате понятията 100% мъж и 100% жена . Избират си джендърите ако ще и 50 критерия, които, ако са покрити изцяло всичките, ги водят до 100% мъж или 100% жена. /напрмер гледа децата, ходи на война, ходи на работа, сексуални предпочитания ако щете/ Това са им крайните стойности на скалата.
- Всички останали джендъри е логично да се намират между 100% мъж и 100% жена, демек вътре в интервала. Оттам нататък вече е лесно - викат “има джендър с характеристика /27% мъж и 73% жена/“, подреждат го на скалата, кръщават го както си искат и ако не ги устройва  живота, започват да се разхождат из скалата. Е, някои неща могат да си ги отрежат един път.
Да се съберат 100 джендър-гурута и само 1 добър математик и ще станат нещата. Но математикът е задължителен.

Тагове:   политика,   джендъри,

Гласувай:

Следващ постинг
Предишен постинг

1. vigodakovski - Мога да дам и още от себе си
17.05.2018 07:18
Ще стане много дълго. Засега е добре.
2. radostinalassa - Аз мисля, че това си е техен проблем
19.05.2018 11:42
Няма нужда да ни го натрапват на нас.Даже съм убедена, че на много хора на предстоящия гей парад , ще им бъде платено да се правят на джендъри.
3. vigodakovski - Че те сигурно карат и хора от чужбина
19.05.2018 23:11