Потребителски вход

16.05 13:29 - Джендърите отричат специализацията
Автор: vigodakovski Категория: Политика
Прочетен: 71 Коментари: 6 Гласове:

Последна промяна: 16.05 13:53

На джендърната идеология не и е мястото в университета. Лично мнение просто. Аз и на други места съм го споделял, но гледам че са ме изтрили. Затова го споделям отново.
Ако приемем че джендърната идеология е наука, както твърдят поне 100 учени, как ще я превърнем в пари! Да бяха питали някой икономист да им обясни нещата. Има огромна колизия с биологията! Това на всички е ясно.
Но противоречието в икономиката е тотално! Трябва ли икономистите да почнат да връщат Нобелите! Как ще обяснят 100-те учени че джендърната теория отрича СПЕЦИАЛИЗАЦИЯТА! Която е основата на Прогреса на Човечестото!
А първата специализация е в семейството. Имаш определен обем работа. Разпределяш я така, че всеки да прави това, което прави най-добре. И оптимизираш. Гледаш и кои задачи някой не може да свърши. Мъжът не може да кърми. Значи разпределяме това само на жената. И така след няколко оптимизации увеличаваме производителността на труда! Нещо такова на прима виста, без да се имам за голям гуру.

Затова смятам, че на джендърната идеология не и е мястото в университета. Нека ми докажат обратното! Изкарайте ми ръст на БВП през джендърния човек. Изкарайте ми едно допълнително евро от тая теория! Ако човек си пилее ресурсите на мозъка от ранна детска възраст с въпроса - Кой-коя-какво нещо съм аз? - и изпробва всичките засега към 70 джендърни роли, как точно ще бъде полезен за общестото. Как ще произежда повече от нормалния мъж или нормалната жена?
Ако вкараме мъничко математика в джендърната теория може и да оформим нещо малко по-приемливо. Имам идея за ревизия. Споделял съм я на друго място. Изтрили са я. Но аз си пазя бележките. Нищо не пречи пак да обяснявам.
Джендърите отричат специализацията, обявяват я за стереотип. Това е лъженаука според мен.

Тагове:   политика,   джендъри,

Гласувай:

1. vigodakovski - Идеята за ревизията ще публикувам също
16.05 13:39
Трябва ми само малко време
2. vigodakovski - Наясно съм как джендърите ще преразпределят
16.05 14:05
Овластяане му е майката. Наясно съм как ще преразпределят. Не знам как ще произвеждат по-добре от капитализма. Не прочетох някъде да са го казали. Влизаме в анархия и оттам какво правим? Джендърите да дадат перспективата, защото да руши всеки може.
3. radostinalassa - Това , което правят в САЩ е кошмарно
16.05 14:43
Как така ще дават право на децата в училище да се определят като момчета или момичета без знанието на родителите им. Докато детето не порасне, то трябва да се възпитава в съответният пол. Ако някое има хормонално заболяване, то се лекува със съответните хормони и др.
4. vigodakovski - Ние засега се спасихме
16.05 15:30
radostinalassa написа:

Засега. Гледам и други народи се дърпат да приемат джендърите. Дано станем повече. Като пръчките снопа.
цитирай
5. radostinalassa - Ние просто нямаме такива освен нашите " ръководители"
16.05 20:58
И няма да стане идеята им да ни излъжат чрез защитата на жените от насилие. И Унгария изгони Сорос, а ние ще сме последни май.
6. vigodakovski - Много са ни лъгали. Много сме патили
16.05 23:28
radostinalassa написа:

Затова не се даваме лесно
Търсене

За този блог