Потребителски вход

Автор: vigodakovski Категория: Политика
Прочетен: 28484 Постинги: 64 Коментари: 78
Постинги в блога
<<  <  2 3 4 5 6
120 души, любители на колоезденето, губят живота си всяка година в Берлин. Никой не пази колоездачите. Каза ми го един възрастен колега.
А тук не е като в София, велоалеи има навсякъде. Хората масово използват велосипеда.
Месец по-късно д...
Категория: Лични дневници
Прочетен: 56 Коментари: 0 Гласове: 2
Последна промяна: 09.05 05:59
Аз съм потресен. Вижте какво се случва в Берлин, квартал Нойкьолн. Християн-демократична Германия на Меркел. Коледна елха, украсена с разчленени женски фигури!
Прочетен: 287 Коментари: 0 Гласове: 2
 Аз - репортерът снимах в Германия банка с дупки от куршуми по стъклото. Познайте къде?
Прочетен: 230 Коментари: 0 Гласове: 1
1. Искам да благодаря на г-н Роналд Рейгън, президент на САЩ, с особени заслуги за краха на Комунизма, за предупреждението, което отправи към Човечеството, като каза, че фашизмът може да се завърне под маската на либерализма
Прочетен: 580 Коментари: 5 Гласове: 2
Последна промяна: 07.05 23:07

Един много добър съвет. Как се става най-добър?
1. Отсявайте просото от плявата. Имаш две системи, които се конкурират. Вземи от двете най-доброто и направи трета, която е по-добра. Това в момента правят китайците в икономиката..
Прочетен: 247 Коментари: 0 Гласове: 1
Преди години реших да изкупя стар свой грях, като даря 100 Евро на организацията за защита на децата УНИЦЕФ. Наскоро случайно ми се даде възможност, да направя финансова ревизия на дарението си.
Разхождах се из Берлин ранниия следобед, б...
Прочетен: 1154 Коментари: 9 Гласове: 2
 Въведение
Точността на детектора на лъжата е около 90-95%.
Планът
Прочетен: 181 Коментари: 2 Гласове: 1