Потребителски вход

Автор: vigodakovski Категория: Политика
Прочетен: 134821 Постинги: 83 Коментари: 93
Постинги в блога
<<  <  3 4 5 6 7
Един ден се разхождах из Берлин. Спрях  се пред витрината на ловно-рибарски магазин. Имаше доста интересни неща, съвсем като за мен.
Скоро ми дайде компания. Малко момче на 10 години може би. То се огледа и ми посочи един голям ловен нож...
Прочетен: 349 Коментари: 0 Гласове: 1
Преди година колата ми отказа на магистралата на 2 км от Правец. Не ще и не ще да върви. После се оказа, че доброжелател ми е сипал чакъл през капачката за маслото. За двигателя направо майсторът си каза, че става само за скрап. Бях си з...
Категория: Лични дневници
Прочетен: 315 Коментари: 1 Гласове: 2
120 души, любители на колоезденето, губят живота си всяка година в Берлин. Никой не пази колоездачите. Каза ми го един възрастен колега.
А тук не е като в София, велоалеи има навсякъде. Хората масово използват велосипеда.
Месец по-късно д...
Категория: Лични дневници
Прочетен: 154 Коментари: 0 Гласове: 2
Последна промяна: 09.05.2018 05:59
Аз съм потресен. Вижте какво се случва в Берлин, квартал Нойкьолн. Християн-демократична Германия на Меркел. Коледна елха, украсена с разчленени женски фигури!
Прочетен: 494 Коментари: 0 Гласове: 2
 Аз - репортерът снимах в Германия банка с дупки от куршуми по стъклото. Познайте къде?
Прочетен: 440 Коментари: 0 Гласове: 1
1. Искам да благодаря на г-н Роналд Рейгън, президент на САЩ, с особени заслуги за краха на Комунизма, за предупреждението, което отправи към Човечеството, като каза, че фашизмът може да се завърне под маската на либерализма
Прочетен: 1511 Коментари: 5 Гласове: 2
Последна промяна: 07.05.2018 23:07

Един много добър съвет. Как се става най-добър?
1. Отсявайте просото от плявата. Имаш две системи, които се конкурират. Вземи от двете най-доброто и направи трета, която е по-добра. Това в момента правят китайците в икономиката..
Прочетен: 647 Коментари: 0 Гласове: 1
Преди години реших да изкупя стар свой грях, като даря 100 Евро на организацията за защита на децата УНИЦЕФ. Наскоро случайно ми се даде възможност, да направя финансова ревизия на дарението си.
Разхождах се из Берлин ранниия следобед, б...
Прочетен: 2592 Коментари: 9 Гласове: 2
 Въведение
Точността на детектора на лъжата е около 90-95%.
Планът
Прочетен: 687 Коментари: 2 Гласове: 1